Ogłoszenia duszpasterskie
17
maj
VII Niedziela Wielkanocna - Wniebowstąpienie Pańskie
- Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych o godz. 17.30 w dni powszednie oraz o godz. 16.30 w niedzielę i święta.
- W przyszły poniedziałek, 25 maja, czyli w święto Matki Kościoła, po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych.
- W przyszły wtorek, 26 maja, na godz. 17.30 zapraszamy młodzież z klas VII przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami. Obecność młodzieży jest obowiązkowa.
- Uroczystość Bożego Ciała w tym roku będzie miała miejsce 4 czerwca. Z procesją eucharystyczną udamy się do mieszkańców bloków przy ul. Westerplatte oraz Gen. T. Bora-Komorowskiego.
- W przyszłą niedzielę będzie gościł w naszej parafii ks. dr Michał Jędrzejski, pracownik naukowy instytutu muzykologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Dyrektor Biura Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół KUL, który wygłosi do nas Słowo Boże, a po Mszach Świętych będzie można wesprzeć działalność Uniwersytetu ofiarą do puszki.
- Duszpasterstwo kobiet zaprasza na ogólnopolską pielgrzymkę kobiet na Jasną Górę, która odbędzie się 24 maja. Wyjazd z Tarnowa. Szczegóły na plakacie.
- W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Jerzy Wołoszczuk (lat 72) oraz śp. Halina Drobiecka (lat 73), obydwoje z os. Westerplatte. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie
Parafia






